Prodejny

Prodejny a obchodní zástupci

Pobočky a obchodní zástupci

1 Ústí nad Labem Jakub Tlach 724 555 804
2 Rumburk Karel Hottmar 724 555 812
3 Libice nad Cidlinou Jindřich Boháček 724 555 824
4 Louny Robert Rusín 724 555 820
5 Karlovy Vary Martin Obítko 724 555 840
6 Ústí nad Labem Martin Hejč 724 555 807
8 Provodov - Šonov Dominika Mílová 724 555 803
9 Opatovice nad Labem Tomáš Hofman 724 555 821
10 Šumperk Roman Smyček 724 555 818
11 Ostrava Zdeněk Tesař 724 555 826
12 Ostrava 724 555 822
13 Libchavy Tomáš Hodr 724 555 869
91 Jaromír Novák 724 555 830

Ústí nad Labem

Tovární 35
400 01 Ústí nad Labem

Telefon:475 601 484
Mobil:724 555 805
Fax:475 601 484
Email:usti@evromat.cz
Email:prodejna_usti@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Viktorie Černohorská

Mobil:724 555 808
Email:cernohorska@evromat.cz

Obchodní zástupce

Martin Hejč

Mobil:724 555 807
Email:hejc@evromat.cz

Jakub Tlach

Mobil:724 555 804
Email:tlach@evromat.cz

prodejna
prodejna
Přijímáme platební karty

Rumburk

Šluknovská 178/49
408 01 Rumburk

Telefon:412 331 566
Mobil:724 555 861
Fax:412 332 070
Email:rumburk@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Ing. Jaromír Novák

Mobil:724 555 865
Email:novak@evromat.cz

Obchodní zástupce

Karel Hottmar

Mobil:724 555 812
Email:hottmar@evromat.cz

prodejna
prodejna
Přijímáme platební karty

Libice nad Cidlinou

Opolanská 486
289 07 Libice nad Cidlinou

Telefon:325 637 020
Mobil:724 555 863, 724 555 853
Fax:475 601 484
Email:libice@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Zdena Novotná

Mobil:724 555 878
Email:novotna@evromat.cz

Obchodní zástupce

Jindřich Boháček

Mobil:724 555 824
Email:bohacek@evromat.cz

prodejna
prodejna
Přijímáme platební karty

Louny

Říční (bývalý Masokombinát)
440 01 Louny

Telefon:415 674 759
Mobil:724 555 871, 724 555 828
Fax:415 674 759
Email:louny@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Eva Svatošová

Mobil:724 555 883
Email:svatosova@evromat.cz

Obchodní zástupce

Robert Rusín

Mobil:724 555 820
Email:rusin@evromat.cz

prodejna
prodejna
Přijímáme platební karty

Libchavy

Horní Libchavy 219
561 16 Libchavy

Telefon:465 582 321
Mobil:724 555 827
Fax:465 582 002
Email:libchavy@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Martina Hodrová

Mobil:724 555 817
Email:martina.hodrova@evromat.cz

Obchodní zástupce

Tomáš Hodr

Mobil:724 555 869
Email:tomas.hodr@evromat.cz

prodejna
prodejna
Přijímáme platební karty

Karlovy Vary

Lesov 3
360 01 Sadov

Telefon:355 328 901
Mobil:724 555 857
Fax:355 328 902
Email:kvary@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Jana Borská

Mobil:724 555 860
Email:borska@evromat.cz

Obchodní zástupce

Martin Obítko

Mobil:724 555 840
Email:obitko@evromat.cz

prodejna
prodejna
Přijímáme platební karty

Opatovice nad Labem

Ke Hřišti 409
533 45 Opatovice nad Labem

Telefon:466 940 086
Mobil:724 555 862
Fax:466 940 189
Email:opatovice@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Jaroslav Kadrnožka

Mobil:724 555 852
Email:kadrnozka@evromat.cz

Obchodní zástupce

Tomáš Hofman

Mobil:724 555 821
Email:hofman@evromat.cz

prodejna
prodejna
Přijímáme platební karty

Provodov - Šonov

Provodov č.p. 107
549 08 Provodov - Šonov

Telefon:
Mobil:724 555 801
Fax:
Email:provodov@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Petr Macek

Mobil:724 555 896
Email:macek@evromat.cz

Obchodní zástupce

Dominika Mílová

Mobil:724 555 803
Email:milova@evromat.cz

Přijímáme platební karty

Šumperk

Žerotínova 87
787 01 Šumperk

Telefon:583 224 010
Mobil:724 555 816
Fax:583 224 010
Email:sumperk@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Tomáš Pospíšil

Mobil:724 555 829
Email:pospisil@evromat.cz

Obchodní zástupce

Roman Smyček

Mobil:724 555 818
Email:smycek@evromat.cz

prodejna
prodejna
Přijímáme platební karty

Ostrava

U řeky 2043/1
720 00 Ostrava

Telefon:596 734 485
Mobil:724 555 833
Fax:596 734 485
Email:ostrava@evromat.cz

Provozní doba

  • Po - Pá   7:00 - 17:00
  • Sobota   8:00 - 11:30

Vedoucí prodejny

Dušan Jurek

Mobil:724 555 849
Email:jurek@evromat.cz

Obchodní zástupce

Zdeněk Tesař

Mobil:724 555 826
Email:tesar@evromat.cz

Mobil:724 555 822

Technické poradenství

Jiří Pazdziora

Mobil:724 555 833
Email:pazdziora@evromat.cz

prodejna
prodejna
Přijímáme platební karty
mapa poboček
Výprodej v Evromatu
Ozdoba na Vaši střechu
Evromat, a.s.
400 01 Ústí nad Labem
www.evromat.cz
 

Poptávkový formulář

Jméno:

Telefon:

E-mail:*

Místo bydliště:*

Název / kategorie:

Vaše zpráva:*

Ochrana proti SPAMu. Kolik je pět plus tři: zapište číslicí.