Produkty > Střešní krytina > Pálené tašky

Benders

Více než půlstoletí jsme vyvíjeli a upravili střešní tašku na něco, na co jsme dnes opravdu hrdí. A to, pokud jde o funkčnost, tak i o její vzhled. U všech našich modelů střešních tašek a jejich povrchových úprav, ze kterých si můžete vybrat, si můžete být jisti, že dostanete střešní krytinu nejvyšší kvality testovanou přímo v nelítostném severskému klimatu. Naše výrobní závody ve Švédsku a Německu jsou garantem nejvyšší kvality výroby.

Betonová střešní taška Benders se vyznačuje atraktivním povrchem, výbornými instalačními vlastnostmi, vysokou funkčností a dlouhou životností.

10X BENDERS

  • 4 přitažlivé tvary pro všechny střechy
  • kompletní střešní systém od jednoho dodavatele
  • ověřené technické řešení a kvalitní zpracování
  • více než 20 barev od matné po lesklou
  • 60 let zkušeností + certifikovaná kvalita
  • kompletní informace na našich stránkách
  • výpočet spotřeby materiálu na střechu - zdarma
  • katalog výrobků i doplňků a ceník ke stažení
  • inspirace z domova i zahraničí - archiv obrázků
  • velké skladové zásoby a běžné dodávky do 10 dnů

STŘEŠNÍ KRYTINA BENDERS PODLE TYPU 

U každé střešní tašky nabízíme různé povrchové úpravy a více než dvacet odstínů barev.

BENDERS PALEMA

Střešní taška Palema se díky svému klasickému vzhledu hodí na všechny střechy, dá se lehce pokládat a šetří náklady. Je možné vybírat mezi třemi různými povrchovými úpravami a z široké palety barev.

BENDERS MECKLENBURGER

Mecklenburger reprezentuje tradiční podobu střešních krytin. I pokládka tohoto typu je velmi snadná. Je nabízena ve dvou povrchových úpravách a v široké paletě barev.

BENDERS EXKLUSIV

Střešní krytina Exklusiv je tvarově velmi výrazná a dodává střeše na dynamičnosti. Podobá se dutodrážkové tašce a je charakteristická korytovitým, výše položeným profilem s výraznými vlnícími se mezerami, které dodávají povrchu střechy plasticitu a barevnou různorodost. Výborně se hodí jak k moderním stavbám, tak k tradičním stavebním konstrukcím. Jde o esteticky velmi výraznou krytinu se základním tvarem jednoduchého S.

BENDERS CARISMA

Carisma je zástupcem střešní tašky pro moderní architekturu, která se na trhu objevila v roce 2006. Architektům dává zcela nové možnosti řešení střech u staveb odpovídajících nejmodernějším stavebním stylům. Tato plochá krytina je podobná břidlici. Vytváří jednolitý střešní plášť a výrazně ovlivňuje celistvost a stylovou čistotu stavby.

TVAROVKY A DOPLŇKY

Definitivní podobu dodává střeše až kvalitní příslušenství, které také zaručuje perfektní přesnost lícování a barevný soulad a v širokém sortimentu u každého z výše zmíněných čtyř modelů také usnadňuje a zrychluje pokládku střechy. Důležité je přesné lícování všech na sebe navazujících napojení a ukončení, včetně střešních prostupů. Ve standardní nabídce střešního příslušenství Benders lze najít i atypické tvarovky a doplňky, jako například universální krajová taška či vypouklý hřebenáč, které dodávají střechám jiný rozměr i styl a tím uspokojují náročnější zákazníky a architekty.

 

EVROmat a.s.
Tovární 1932/30
400 01  Ústí nad Labem
www.evromat.cz

Poptávkový formulář