Produkty > Střešní krytina > Plastové tašky > Ekoternit

Ekoeternit

Kvalitní plastová krytina s vysokou stálobarevností a odolností.

Ekoeternit

Plastová střešní krytina Ekoternit se vyrábí z PVC, kdy jeho  podstatnou složku tvoří recyklovaný materiál,  který  je dále v procesu výroby obohacován  o aditiva, která zaručují  krytině stálobarevnost, ochranu před UV zářením a dlouhou životnost. Díky tomu se výrobek vyznačuje vysokou odolností jak proti povětrnostním vlivům, tak i mechanickému poškození a je prakticky nerozbitný. Mimo jiné také střešní krytina Ekoternit výborně tlumí hluk deště, odolává slunci, větru, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot. Krytina se po položení na střechu vlivem tepla dotvaruje podle podkladu, čímž se střeše dokonale přizpůsobí. Díky vysoké tvárnosti lze krytinu navíc velmi úspěšně použít u půlkulatých částí střech, kde se jinak používá oplechování.

Druhy střešní krytiny Ekoternit

Ekoternit EB1 – Výrazný vzorek

 

Jedinečné řešení pro ty, kteří upřednostňují klasický tvar střešní krytiny.  Tvarem vychází z České osvědčené tradice a patří mezi nejrozšířenější výrobek řady Ekoternit. Výrazný vzorek dodává střešní krytině oslňující vzhled. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru.

Ekoternit EB2 – Zvětšená velikost

 

Zvětšená verze krytiny EB1 se stejným oslňujícím vzhledem. Tento vzor se liší od EB1 především svou velikostí a hmotností. Tvarem taktéž vychází z české osvědčené tradice a spolu s EB1 patří mezi nejrozšířenější výrobek. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru.

Ekoternit EB3 – Premium tradiční obdélník

 

Tato krytina propůjčí vaší střeše nadčasový vhled. Jedná se o působivé řešení pro novostavby a moderní rodinné domy. Toto provedení ocení každý zákazník, který chce pro svůj dům víc a to za použití přiměřených finančních prostředků. Ekoternit Premium EB3 tradiční obdélník zcela vyniká v hodnocení poměru cena/výkon.

Ekoternit EB4 – Premium šupina

 

Tento výrobek vás zcela ohromí způsobem jakým věrně imituje přírodní břidlici. Je vhodná vždy, když je potřeba dodat střeše nádech starých časů. Ekoternit Premium EB4 šupina vykouzlí úžasný vzhled na všech historických budovách, roubených staveních, altánech a podobně.

 

Dokumenty ke stažení

EVROmat a.s.
Tovární 1932/30
400 01  Ústí nad Labem
www.evromat.cz

Poptávkový formulář