Produkty > Střešní krytina > Plechová krytina > Isola

Powertekk Nordic

Ocelová střešní taška Isola Powertekk

Powertekk Nordic

Isola Powertekk Nordic

Nejsilnější ocelová taška se vzhledem klasické tašky

Spojením vysoké pevnosti s nízkou hmotností poskytuje ocelová střešní taška Isola Powertekk jedinečné výhody při použití na střeše. Tvar a povrch z drceného kamene dává tašce Powertekk vzhled klasické střešní tašky. Powertekk je proto velice vhodný pro použití jak na novostavby, tak i na rekonstrukce starých střech.

Barvy a doplňky

Možnost výběru z 6 barev: rustikální červená, šedá struktura, červená, zelená, hnědá a černá. Powertekk se dodává s kompletním systémem doplňků se stejným povrchem jako tašky. Isola věnuje značný důraz na funkčnost, vzhled a přizpůsobení všech důležitých detailů na střeše..

Nejsilnější na trhu!

Tašky Isola Powertekk s povrchem z drceného kamene, mají vzhled klasické střešní tašky a jsou extrémně pevné a stabilní. S tloušťkou 0,50 mm jsou nejsilnější ocelové tašky na trhu, což jim poskytuje značnou tvarovou pevnost a stabilitu. Po absolvování testu na vysoké zatížení - 21 kN/m2, norský Stavební Výzkumný Institut (SINTEF Byggforsk) povolil použití krytiny Isola Powertekk pro všechny oblasti sněhového zatížení v Norsku. Se svými 6 vlnovými profily na jednu tašku má Isola Powertekk velice pevný vzhled. Kvalita tašek spolu s bezpečným přibitím umožňuje odolávat bouřkám a vichrům. Powertekk byl testován v Norsku a obdržel Technické osvědčení od SINTEF Byggforsk (č. 2265).

Isola Powertekk poskytuje spoustu zajímavých možností.

  • Bezbarvý akrylový lak

  • Barvený drcený kámen

  • Barevná akrylová barva

  • Základový nátěr

  • Žárový pozink 275 g/m2

  • Ocel 0,5 mm

  • Žárový pozink / Polyester

Dokumenty ke stažení

EVROmat a.s.
Tovární 1932/30
400 01  Ústí nad Labem
www.evromat.cz

Poptávkový formulář