Produkty > Střešní krytina > Plechová krytina > Ruukki

Ruukki – střechy, na které se můžete spolehnout.

Střešní krytina firmy Ruukki je vyráběná profilováním povrchově upraveného ocelového plechu. Je vhodná pro zastřešení novostaveb, ale její vlastnosti ji rovněž předurčují i pro použití při rekonstrukcích, kdy vzhledem ke stavu krovu či celé budovy není možné použít těžkou krytinu. I přes svou nízkou hmotnost je krytina Ruukki velmi odolná a má dlouhou životnost. Nabízíme široký výběr typů střešních krytin a jejich barev. Typy s barevnou povrchovou úpravou představují to nejlepší z know-how firmy Ruukki v

Ruukki – střechy, na které se můžete spolehnout.

Finnera&™

Maloformátová střešní krytina

Díky novému střešnímu modulovému systému Finnera bude vaše střecha nejen krásná, ale také extrémně odolná a praktická. Revoluční ohnutí přední hrany maximalizuje odolnost proti povětrnostním vlivům a vytváří bezešvé ukončení střechy i při použití menšího formátu plechů. Dosáhnete tím větší kvality v rámci zcela běžného skladného balíku a tak je pokládka střechy jednodušší a plynulejší. Finnera je vhodná pro různé pokrývačské projekty. Prodává se po modulech o ploše 0,86 m2 připravených pro montáž přímo ze skladu a tak bude montáž vaší střechy rychlejší a jednodušší. Finneru si díky malým rozměrům ze skladu odvezete přímo i malým osobním autem. Systém Finnera lze použít na střechy všech tvarů a rozměrů, v povrchové úpravě Purex, se zárukou až 40 let.

Monterrey&™

Klid letního večera

Ruukki Monterrey je nejoblíbenějším střešním profilem vytvářející dojem taškové krytiny, kterou v nabídce naleznete. Tento profil je charakteristický tradičním designem, který dodá Vaší střeše uklidňující vzhled, jenž skvěle zapadne do venkovského prostředí.

Monterrey je k dostání ve třech provedeních - standard, plus a premium. Jednotlivé modely se liší vzhledem a dobou životnosti. Podrobnější popis jednotlivých modelů krytiny Monterrey naleznete v následujících podkapitolách.

Monterrey standard

Monterrey standard je správnou volbou pro běžné budovy, u kterých nejsou kladeny zvláštní požadavky na odolnost. Krytina Monterrey standard je doporučována zejména při renovaci staveb.

U krytiny Monterrey standard poskytujeme 30 let technickou záruku a 10 let estetickou záruku.

Monterrey plus

Krytina Monterrey plus má moderní, mírně strukturovaný povrch. Monterrey plus je skvělou volbou, která potěší nejen svým vzhledem, ale také svou schopností velmi dobře odolávat rozmarům počasí a zubu času. Poměr ceny a užitné hodnoty je zde velmi dobrý.

U krytiny Monterrey plus poskytujeme 40 let technickou záruku a 15 let estetickou záruku.

Monterrey premium

Tato krytina má velmi strukturovanou, matnou povrchovou úpravu, díky které bude Vaše střecha působit důstojným dojmem. Monterrey premium má mimořádně vysokou odolnost proti opotřebení a povětrnostním vlivům. Výborné vlastnosti této krytiny mají zásluhu na minimalizaci nákladů během životnosti výrobku.

U krytiny Monterrey premium je poskytnuta 50 let technická záruka a 20 let estetická záruka.

Decorrey&™

Není tak drahý, jak vypadá

Nová střecha Decorrey je trvanlivá, její instalace a údržba je snadná. Její nízký profil jí dává moderní a stylový vzhled, zatímco její cenová dostupnost znamená, že je dokonalá i pro renovace.

Barevné provedení:

  • RR23 – tmavě šedá
  • RR29 - cervená
  • RR32 - tmavě hnědá
  • RR33 - černá
  • RR750 - červená
  • RR887 - chocolate brown

Vintage&™

Tradiční vzhled v moderním pojetí

Střešní profil Ruukki Vintage je inspirován starou architekturou a kombinuje tradiční styl s moderním pohodlím.

Vintage je velmi kvalitní střecha založená na nejnovějším know-how v oblasti materiálů a technologie zpracování, s designem, který připomíná tradiční, ručně vyráběné střechy se stojatým švem. Nadčasový design kombinovaný se snadnou instalací vytváří z této krytiny nejlepší volbu pro renovace střech.

Classic&™

Jedinečný styl

Model Classic je ve své skromnosti stylová a nadčasová krytina. Její vzhled ji ční také vhodnou pro různé styly domů.

Její moderní technologie upevňování zajišťuje to, že její instalace je rychlá a snadná bez potřeby speciálních nástrojů a lze ji použít pro střechy s malým sklonem.

Střecha Classic je k dispozici v luxusním provedení - nový reliéfní povrch dodává čerstvý elegantní dojem a současně zvyšuje tuhost profilu. Vyznačuje se také zlepšenými zvukově izolačními vlastnostmi.

Classic premium

Jedinečný vzhled, jedinečný dojem

Tato inovovaná verze profilu Classic byla navržena pro jedince, kteří vyžadují skutečně jen ty nejlepší střechy. Veškeré přednosti Classic premium, jako je nadčasový, elegantní vzhled nebo špičková kvalita a odolnost.

Novinkou je reliéfní povrchová úprava "Pural embossed", která dodává novým střechám Classic svěží a stylový vzhled. Reliéf zvyšuje tuhost a vytváří rovný a plochý profil. Další novinkou je účinná zvuková izolace, která ještě více zvýší komfort Vašeho bydlení.

Střešní profil T20

Pro všechny typy staveb

Profil T20 nabízí stylově jednoduché řešení všech potřeb spojených se střechou, od moderních soukromých domů až po renovaci venkovských stavení. Díky rovnému provedení reliéfu je Profil T20 krásný na pohled a snadno se instaluje nejen na nové budovy, ale také na staré krovy při renovacích.

Profil T20 je dostupný ve dvou variantách: standard a premium.

Profil T20 standard

Profile T20 standard se zpravidla používá v zemědělském sektoru při výstavbě různých typů staveb, jako jsou například sýpky, stodoly, sila nebo hlavní budovy hospodářských komplexů.

Profil T20 premium

Typickým použitím pro krytinu Profil T20 premium jsou moderní domy ve funkcionalistickém stylu, které vyžadují přímočarou povrchovou úpravu exteriéru. U střechy Profil T20 poskytujeme technickou záruku 50 let. Tyto střechy jsou vyráběny s povrchovou úpravou Pural Matt.

Trapézové profily

Na všechny druhy stavebních konstrukcí.
Ruukki trapézové profily jsou k dispozici v široké paletě modelů, které podporují širokou škálu architektonických stylů. Rovné i jednoduché tvary lze dobře kombinovat se staršími styly a propůjčit tím nádech individuality moderních budov. Tyto střešní plechy jsou dimenzovány podle požadavků.

Profil se stojatým švem

Důkaz zručnosti

Strojově spojované falcované střechy Ruukki jsou vhodné pro většinu náročných rekonstrukcí a prostředí, jako jsou například městské čtvrti. Lze je také použít u moderních architektonických staveb. Působivý výsledek bude zaručen prémiovými materiály, stejně jako velmi kvalitní montáží speciálními klempířskými přípravky pro falcování střech.

Dodáváme i s příslušenstvím a doplňky.

classic premium classic premium
classic classic
classic classic
classic classic
decorrey decorrey
decorrey decorrey
decorrey decorrey
elite elite
elite elite
finera finera
finera finera
finera finera
monterray monterray
monterray monterray
profil se stojatým švem profil se stojatým švem
profil se stojatým švem profil se stojatým švem
profil se stojatým švem profil se stojatým švem
strešní profil strešní profil
trapezový profil trapezový profil
vintage vintage
EVROmat a.s.
Tovární 1932/30
400 01  Ústí nad Labem
www.evromat.cz

Poptávkový formulář