Produkty > Střešní krytina > Šindele a asfaltové lepenky > IKO > Informace o Iku

IKO

Firma IKO vyrábí šindele již od roku 1952. Šindele IKO jsou lehká střešní krytina s hmotností kolem 10kg/m2 se zárukou až 30 let. Šindele je možné používat jak na zastřešení drobných staveb, jako jsou zahradní domky, pergoly, garáže nebo přístřešky, tak také k zastřešení střech domů především v klimaticky náročných podmínkách nebo na střechy, kde je nutné použít lehkou střešní krytinu.

Pro kvalitní zastřešení domů nabízí IKO laminované střešní šindele nové generace za řady Cambridge: Xpress a Xtreme 9,5° s možností instalace na střechy domu se sklonem již od 9,5° (pro Cambridge Xtreme 9,5°). Laminované šindele z řady Cambridge jsou vhodné pro rekonstrukce starých eternitových střech. Po odstranění staré střešní krytiny se využije stávající bednění, na něž se instalují laminované šindele řady Cambridge. Plastický 3D vzhled šindelů skryje případné drobné nerovnosti a dodá každé střeše neopakovatelný vzhled. Možnost vložit odkaz na cambridge ve vašem e-shopu

Na šindele z řady Cambridge poskytuje IKO celkovou záruku 25 let (Cambridge Xpress) nebo 30 let (Cambridge Xtreme 9,5°). Na oba šindele poskytuje IKO navíc PLATINOVOU ZÁRUKU v délce 15 let. V případě, že by došlo k zatečení do střechy vinou šindele, nahradí IKO v rámci PLATINOVÉ ZÁRUKY na své náklady celou novou střechu, včetně materiálu, všech prací a dalších možných nákladů.

Pokládka šindelů je velmi snadná a zvládne ji i zručný kutil. Návody na pokládku jsou dostupné na stránkách IKO v psané a video formě. možnost dodat odkaz na návody na youtube, stránky IKO.cz projdou redesignem, sem prosím odkazy zatím nedávejte

IKO za více než 60 let své existence patří mezi největší dodavatele bitumenových šindelů, asfaltových pásů a dalších stavebních výrobků. V ČR se vedle šindelů IKO můžete setkat také s nadkrokevní izolací na bázi PIR IKO Enertherm.

 

EVROmat a.s.
Tovární 1932/30
400 01  Ústí nad Labem
www.evromat.cz

Poptávkový formulář