Produkty > Střešní okna > Půdní schody > Fakro

Fakro - skládací půdní schody

Umožňují snadný a bezpečný výstup na neužívané podkroví bez nutnosti vstavení nákladných a hodně místa zabírajících stacionárních schodů. Splňují veškeré technické požadavky, jak rovněž bezpečnostní požadavky, a také zajišťují plné pohodlí při používání.

Fakro - skládací půdní schody

K nabídce půdních schodů byly zařazeny nové typy: skládací LWL Lux a LWM-K a také stahovací LSZ.

Typy schodů

Skládací půdní schody LWL Lux

jsou podobné konstrukci jako schody w provedení Komfort. Pro zajištění větší bezpečností a komfortu používaní byly schody vybavené dodatečným bezpečnostním madlem namontovaným do prostředního dílu schodiště a také speciálním plynovým pístem pro snadnou manipulace se schodištěm obzvlášť při jeho složení.

Skládací půdní schody LWM-K

jsou podobné konstrukci jako schody LWM. Na rozdíl o těchto schodů jsou vybavené izolačním poklopem v bílém provedení a bezpečnostním madlem.

Stahovací systém půdních schodů LZS

umožňuje jeho složení do malých rozměrů, díky čemu vzniká možnost montáže schodů do konstrukce s malými rozměry otvorů. Stupně schodiště mají protiskluzové drážky pro bezpečnost používaní. Novinkou u toho typu schodů je kovový rám, integrovaný se skřínkou schodů usnadňující snadnou a rychlou montáž a stanovující zároveň ukončovací prvek.

Úspora místa

Půdní schody FAKRO v průběhu skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve kterém byly zamontovaný.

Snadná montáž

Systém montáže umožňuje snadné zamontování schodů dvěma osobami, jak rovněž přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti. Schody jsou zákazníkovi dodané jako kompletně zmontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.

Pohodlná obsluha

Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop schodů, a v některých modelech rovněž žebřík zlepšuje jejich obsluhu. Jako příslušenství schodů je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému zavírání a spouštění schodů.

Dodatečné vybavení

Pro zvýšení uživatelského komfortu, jak rovněž urychlení montáže skládacích schodů FAKRO je dostupné dodatečné vybavení.

Záruka

Půdní schody FAKRO mají 2-letou záruku.

foto
foto
foto
EVROmat a.s.
Tovární 1932/30
400 01  Ústí nad Labem
www.evromat.cz

Poptávkový formulář