Produkty > Střešní okna > Solární systémy > Roto

Teplo v domě - Solární tepelné panely Roto

ROTO je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů.

Teplo v domě - Solární tepelné panely Roto

Systém Roto Sunroof v sobě spojuje zkušenosti společnosti Roto a její technickou dokonalost jakožto dlouholetého specialisty na solární technologie s elegancí řešení plně zabudovaného do střechy.

Solární tepelné panely Sunroof

Řešení pro část střechy nebo celou střechu, ohřev pitné vody nebo podpora vytápění.

Solární tepelné panely Sunroof jsou stavebnicový systém a je možné je přizpůsobit jakýmkoli požadavkům na výrobu energie od dvou modulů SRK 10/20 pro ohřev teplé vody v rodinném domě až po velké kolektorové pole s podporou vytápění a ohřevem vody v bazénu. Na výběr jsou dva kompletní systémy – jeden cenově výhodnější „pro začátečníky“ a jeden pro experty, splňující ty nejpřísnější nároky na výkon, design a dlouhou životnost. Díky snadnému přizpůsobení jsou solární tepelné panely Roto vhodnou volbou při rekonstrukci.

Fotovoltaické panely Sunroof

Řešení pro část střechy nebo celou střechu, výroba elektřiny.

Sunroof fotovoltaika - Fotovoltaické panely Sunroof je modulární systém a přizpůsobí se každému vašemu přání. Vybrat si můžete v rozsahu od čtyř modulů 10/20 SRP až po kompletní energetickou střechu. K naší flexibilitě také patří rozsáhlé spektrum měničů. Dodáme vám plně sestavený systém se všemi potřebnými komponenty přesně podle kapacity, šité na míru vašim požadavkům. Integrovaná ventilace a solární bezpečnostní sklo zajišťují optimální účinnost modulů. Vzhledem ke svým rozmanitým možnostem se hodí fotovoltaika Roto také k sanaci.

Kompletní střecha Sunroof

Kompletní systém plně integrovaný do střechy nahrazuje taškovou střechu a z běžné střechy s ochrannou funkcí dělá užitkovou střechu.

Systém Roto Sunroof v sobě spojuje zkušenosti společnosti Roto a její technickou dokonalost jakožto dlouholetého specialisty na solární technologie s elegancí řešení plně zabudovaného do střechy. Přispívají k tomu především jednotné rozměry a jednotný vzhled všech solárních modulů. Speciální krycí rámy a tvarovky zaručují optimální spojení. Minimální výška nástavby ve velmi plochém provedení Superflat umožňuje dokonalé začlenění do plochy střechy. V kombinaci s fotovoltaickými články Sunroof tak v případě potřeby vznikne fascinující řešení pro celou střechu, které kompletně nahradí taškovou střechu.

Fotovoltaický panel Sunroof Fotovoltaický panel Sunroof
solární panely Sunroof solární panely Sunroof
kompletní střecha Sunroof kompletní střecha Sunroof
EVROmat a.s.
Tovární 1932/30
400 01  Ústí nad Labem
www.evromat.cz

Poptávkový formulář