Produkty > Střešní okna > Zastiňovací doplňky > Fakro

Fakro - zastiňovací doplňky

Široký výběr doplňků umožňuje kontrolu dopadajícího světla, redukci tepla a úsporu energie. FAKRO nabízí vnější i vnitřní zastiňovací doplňky.

Fakro - zastiňovací doplňky

Firma Fakro pro zdokonalení svých výrobků a také pro komfort jejích používání analyzuje skutečnou ochranu před nadměrným přehřátím při použití různých slunečních clon. Pro tento účel bylo vytvořeno několika zkušebních místností, kde bylo zajištěno působení stejného množství slunečního záření při použití stejných střešních oken. Zkušební testy provedeny při zavřených oknech, vnitřní teplotu měřeno metr od podlahy v několika bodech. Na střešních oknech namontováno různé doplňky. Výsledky testu jsou zaznamenané na grafu.

Optimální proti sluneční clonou podle výsledku testu je vnější markýza, jestliže budeme posuzovat ochranu před teplem, cenu a snadnost montáže.

Vnější doplňky zastavují sluneční paprsky před dopadem na okenní zasklení a účinně omezují prohřívaní se vnitřního prostoru.

Vnější doplňky

Vnější doplňky

Vnější doplňky jsou namontované před střešním oknem, což umožňuje účinnou redukci slunečního záření. Vnější markýzy a rolety odráží sluneční paprsky a chrání obytné místnosti před nadměrným teplem.
V souladu a s doporučením normy DIN 5034-1 místností náleží chránit před nadměrným přehřátím slunečními paprsky, ne při použití vnitřních, ale venkovních doplňků:

  • markýzy
  • vnější rolety

Vnitřní doplňky

Vnitřní doplňky

Vnitřní doplňky, kromě moskytiéry, jsou šity na míru všem typům střešních oken FAKRO. Široká nabídka dodatečného vybavení umožňuje přesný výběr a vytvoření optimálních podmínek v interiéru.

  • žaluzie
  • vnitřní rolety

Dokumenty ke stažení

EVROmat a.s.
Tovární 1932/30
400 01  Ústí nad Labem
www.evromat.cz

Poptávkový formulář