Česky Polski Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Akce a novinky > Kupte si pořádnou střechu Tondach a získejte 15.000 Kč zpět!

Kupte si pořádnou střechu Tondach a získejte 15.000 Kč zpět!Datum konání:
4.7.2023
Datum ukončení:
31.8.2023

Plánujete letošní rok pokládat novou střechu? Nakupte jakoukoliv pálenou střešní krytinu Tondach a získejte cashback 15.000 Kč na váš bankovní účet. 

S pálenou střešní taškou bude střecha stále ozdobou Vašeho domu a bude ho chránit, protože je odolná vůči všem povětrnostním vlivům (kroupy, sníh, déšť, UV záření, atd). Její barva nikdy nevybledne a získáte na ni záruku 33 let. Životnost pálené střešní tašky Tondach je až 100 let.

Pro získání cashbacku 15.000 Kč je nutné:

První krok

Vyplnit jednoduchý registrační formulář

Chcete-li se zapojit do akce cashback 15.000 Kč k nákupu střešní krytiny Tondach, vyplňte registrační formulář zde.

Po vyplnění registračního formuláře vám na emailovou adresu bude zaslán poukaz s unikátním kódem, který budete potřebovat v celém procesu uplatnění cashbacku 15.000 Kč k nákupu střešní krytiny Tondach. Dobře si ho prosím uchovejte. 

Dále Vás bude v co nejkratší době kontaktovat naše operátorka zákaznického servisu a nabídne pomoc s výpočtem spotřeby materiálu a poradí jak v celém procesu akce cashback postupovat. Vypracování cenové nabídky není podmínkou pro získání cashbacku.

Poukaz je platný pro individuální výstavbu rodinných domů nebo rekonstrukci střechy rodinného domu na území ČR, na které bude střešní krytina Tondach položena do 30. 11. 2023. Akce cashback se nevztahuje na hromadnou výstavbu. 

Druhý krok

Nakoupit střešní krytinu Tondach

Po vyplnění registračního formuláře a získání poukazu stačí navštívit prodejny EVROmat a nakoupit jakoukoliv pálenou střešní krytinu Tondach v minimálním množství 100 m² a v termínu od 21. 6. 2023 do 31. 8. 2023.

Důležité je, aby na prodejně uvedli váš unikátní kód poukazu na vaši fakturu nebo do svého interního systému. 

Třetí krok

Uplatnit nárok na cashback

Pro uplatnění nároku na cashback ve výši 15.000 Kč je nutné, abyste do 30. 11. 2023 navštívili webovou stránku www.wienerberger.cz/cashback-uplatneni a poskytli všechny potřebné dokumenty – fotografie vaší střechy před a po pokládce pálené střešní krytiny Tondach, kopie faktury nebo dodacího listu potvrzující nákup a unikátní kód poukazu.

Čtvrtý krok

Podepsat smlouvu s oblastním manažerem a tím získat 15.000 Kč na váš bankovní účet

Po úspěšném uplatnění nároku na cashback Vás bude osobně kontaktovat oblastní manažer společnosti Tondach, který se s Vámi setká a podepíše smlouvu o marketingové spolupráci. Tato smlouva slouží k formálnímu uplatnění cashbacku a zajištění vzájemného partnerství. Po podepsání smlouvy Vám budou peníze za cashback zaslány na bankovní účet, který jste uvedli v rámci této smlouvy. Tímto způsobem je zajištěna transparentnost a bezpečnost finančních transakcí, přičemž Vaše spokojenost je naším primárním cílem.

CZ_REF_TER_RD_Slany_2022_006.jpg