Česky Polski Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Články

Články


Novější 1 3

Montáž střešních oken: Dovolte světlu prozářit vaše podkroví.

Montáž střešních oken: Dovolte světlu prozářit vaše podkroví.

Montáž střešních oken přehledně. Jak probíhá montáž střešních oken a jaká jsou úskalí montáže střešních oken? Přečtěte si náš článek.

Více

Publikováno 21. 5. 2024 22:48

Rekonstrukce eternitové střechy s IKO Cambridge Xtreme 9,5°

Plánujete rekonstrukci staré eternitové střechy? Máme pro vás tip na rychlou a efektivní výměnu se střešními šindeli IKO Cambridge.

Více

Publikováno 2. 5. 2024 8:59

Montáž okapů: Jak provést montáž správně a bez stresu?

Okapový systém patří ke každé stavbě stejně jako např. obvodové zdi či okna. Díky správně zvolenému a upevněnému systému okapů zajistíte svému domu dlouhou životnost bez nutnosti oprav toho, co by vám jinak stékající dešťová voda poničila.

Více

Publikováno 13. 7. 2023 22:40

Jak zastřešit pergolu

Jak zastřešit pergolu

Jste majitelem pergoly, nebo o její stavbě teprve uvažujete? Ať je to tak či tak, zajisté vás bude zajímat následující článek, který věnujeme zastřešení pergol.

Více

Publikováno 1. 6. 2023 21:07

Horku v podkroví zabrání venkovní roleta na střešním okně Velux

Letní vedro je neúprosné a Češi bývají v posledních letech nuceni vypořádat se i s tropickými teplotami. Proto hledají způsoby, jak ochladit své domy a byty. Stále častěji přitom volí  venkovní stínící doplňky, které zabraňují přehřívání.

Více

Publikováno 23. 5. 2023 8:51

Jak vybrat správnou střechu za rozumnou cenu?

Instalace modulu

Stavíte nový dům nebo vás čeká rekonstrukce starého? Není zcela snadné si v dnešní době vypočítat alespoň odhadem, na kolik vás nová střecha vyjde, a přitom na nic nezapomenout. Cena střechy se totiž neodvíjí pouze od její velikosti udávané v m2. Existuje mnoho dalších faktorů, které celou cenu značně ovlivňují. Právě proto přicházíme s následujícím článkem, ve kterém pro vás shrneme vše, co je zapotřebí zohlednit při výpočtu ceny střechy.

Více

Publikováno 2. 5. 2023 12:55

Jak na izolaci střechy s minerální vatou?

Střecha je klíčovou součástí každého domu. Aby plnila svoji ochrannou funkci, musí odolávat povětrnostním vlivům, dešti, větru. S narůstajícími cenami energií je důležité, aby střecha dobře izolovala – v zimě nepropouštěla teplo a v létě zpomalila ohřívání interiéru.

Více

Publikováno 20. 1. 2023 8:23

Keramické tašky pro střechy se sklonem od 7°

Malý sklon střechy výrazně omezuje volbu krytiny. U střech s velmi nízkým sklonem nebo plochách s úhlem sklonu pouhých 12° se nejlépe osvědčí střešní lepenka, plech nebo zelená střecha. Ale nejen! Moderní a nadčasové keramické střešní tašky lze použít i u velmi nízkého sklonu střechy.

Více

Publikováno 5. 12. 2022 9:04

Oplechování střechy: Klempířské prvky, které ochrání vaši krytinu

Až se správným oplechováním a využitím klempířských prvků může střecha začít na sto procent plnit svoji funkci – chránit dům před vodou, deštěm a povětrnostními vlivy. Okapní plechy, oplechování komína nebo různé lišty si můžete nechat vyrobit na míru. Klíčová je i její montáž, kterou s trochou zručnosti zvládnete sami.

Více

Publikováno 14. 11. 2022 10:42

Jak připravit střechu na zimu? Pomůžou protisněhové háky a další vychytávky

Sníh je radost i starost. Sněhová pokrývka dává zabrat hlavně střešní krytině, protože představuje zátěž, stejně jako led nebo déšť. Malá poškození střechy se přitom přes zimu mohou rozrůst ve velké problémy. Proto krytinu před sezónou zkontrolujte a použijte chytré vychytávky. Poradíme vám, jak na to.

Více

Publikováno 24. 10. 2022 11:09

Novější 1 3