Česky Polski Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Články

Články


Novější 1 3

Okapové žlaby: Spolehlivá ochrana vašeho domu

Okapové žlaby

Okapové žlaby. Jak vybrat okapový žlab. Plechové okapové žlaby. Spolehlivá ochrana domu před deštěm. Okapové žlaby od EVROmatu – jistota bezpečného domova.

Více

Publikováno 17. 6. 2024 10:41

Montáž střešních oken: Dovolte světlu prozářit vaše podkroví.

Montáž střešních oken: Dovolte světlu prozářit vaše podkroví.

Montáž střešních oken přehledně. Jak probíhá montáž střešních oken a jaká jsou úskalí montáže střešních oken? Přečtěte si náš článek.

Více

Publikováno 21. 5. 2024 22:48

Rekonstrukce eternitové střechy s IKO Cambridge Xtreme 9,5°

Plánujete rekonstrukci staré eternitové střechy? Máme pro vás tip na rychlou a efektivní výměnu se střešními šindeli IKO Cambridge.

Více

Publikováno 2. 5. 2024 8:59

Montáž okapů: Jak provést montáž správně a bez stresu?

Okapový systém patří ke každé stavbě stejně jako např. obvodové zdi či okna. Díky správně zvolenému a upevněnému systému okapů zajistíte svému domu dlouhou životnost bez nutnosti oprav toho, co by vám jinak stékající dešťová voda poničila.

Více

Publikováno 13. 7. 2023 22:40

Jak zastřešit pergolu

Jak zastřešit pergolu

Jste majitelem pergoly, nebo o její stavbě teprve uvažujete? Ať je to tak či tak, zajisté vás bude zajímat následující článek, který věnujeme zastřešení pergol.

Více

Publikováno 1. 6. 2023 21:07

Horku v podkroví zabrání venkovní roleta na střešním okně Velux

Letní vedro je neúprosné a Češi bývají v posledních letech nuceni vypořádat se i s tropickými teplotami. Proto hledají způsoby, jak ochladit své domy a byty. Stále častěji přitom volí  venkovní stínící doplňky, které zabraňují přehřívání.

Více

Publikováno 23. 5. 2023 8:51

Jak vybrat správnou střechu za rozumnou cenu?

Instalace modulu

Stavíte nový dům nebo vás čeká rekonstrukce starého? Není zcela snadné si v dnešní době vypočítat alespoň odhadem, na kolik vás nová střecha vyjde, a přitom na nic nezapomenout. Cena střechy se totiž neodvíjí pouze od její velikosti udávané v m2. Existuje mnoho dalších faktorů, které celou cenu značně ovlivňují. Právě proto přicházíme s následujícím článkem, ve kterém pro vás shrneme vše, co je zapotřebí zohlednit při výpočtu ceny střechy.

Více

Publikováno 2. 5. 2023 12:55

Jak na izolaci střechy s minerální vatou?

Střecha je klíčovou součástí každého domu. Aby plnila svoji ochrannou funkci, musí odolávat povětrnostním vlivům, dešti, větru. S narůstajícími cenami energií je důležité, aby střecha dobře izolovala – v zimě nepropouštěla teplo a v létě zpomalila ohřívání interiéru.

Více

Publikováno 20. 1. 2023 8:23

Keramické tašky pro střechy se sklonem od 7°

Malý sklon střechy výrazně omezuje volbu krytiny. U střech s velmi nízkým sklonem nebo plochách s úhlem sklonu pouhých 12° se nejlépe osvědčí střešní lepenka, plech nebo zelená střecha. Ale nejen! Moderní a nadčasové keramické střešní tašky lze použít i u velmi nízkého sklonu střechy.

Více

Publikováno 5. 12. 2022 9:04

Oplechování střechy: Klempířské prvky, které ochrání vaši krytinu

Až se správným oplechováním a využitím klempířských prvků může střecha začít na sto procent plnit svoji funkci – chránit dům před vodou, deštěm a povětrnostními vlivy. Okapní plechy, oplechování komína nebo různé lišty si můžete nechat vyrobit na míru. Klíčová je i její montáž, kterou s trochou zručnosti zvládnete sami.

Více

Publikováno 14. 11. 2022 10:42

Novější 1 3