Česky Polski Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Akce a novinky > Portál Naše střecha

Portál Naše střecha 

V polovině února proběhl 25. ročník veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO. Tento jubilejní ročník přinesl řadu novinek, včetně nových webových stránek veletrhu a zcela nového portálu NAŠE STŘECHA.

Nový portál NAŠE STŘECHA nabízí širokou škálu spolehlivých informací o střechách, stavbě a úsporách energií. Obsahuje vše, co jste dosud mohli zjistit jen jednou ročně na veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO. Online informace jsou doplněny o množství obrázků a videí s návody, což usnadňuje jejich pochopení.

Na veletrhu můžete získat konkrétní představu o produktech a technologie, a odborníci jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy. Tato příležitost trvá však jen tři dny v roce. Pro zbytek roku máte nyní k dispozici portál www.nasestrecha.cz, který vám poskytne odpovědi na vaše otázky a mnohem více.

Portál NAŠE STŘECHA je navržen tak, aby byl přehledný a uživatele rychle dovedl k hledaným informacím. Redakce využívá dlouholeté zkušenosti z oboru, aby připravovala obsah, který rezonuje ve společnosti. Oblíbenou rubrikou jsou Plechové krytiny, která odráží rostoucí zájem o tento typ střešních krytin. V sekci Tipy a rady naleznete praktické návody, které vám budou vždy po ruce, například tipy, jak bezpečně chodit po plechové střeše nebo detaily k oplechování komína.

 

Pro návštěvníky portálu pravidelně připravujeme soutěže o zajímavé ceny. Nedávno skončila velká jarní soutěž o pergoly a zahradní nábytek v hodnotě 100 000 Kč, kdy jsme vylosovali 6 šťastných výherců. Následovat bude letní soutěž o další atraktivní ceny.

Portál NAŠE STŘECHA je primárně určen koncovým zákazníkům, kteří potřebují spolehlivého průvodce světem střech a plášťů budov. Obsah portálu vytváří tým nadšenců s minimálně 25 lety zkušeností v oboru, takže můžete mít jistotu, že získáváte spolehlivé informace od skutečných odborníků.

Jednou ročně osobně na veletrhu, po zbytek roku denně na https://www.nasestrecha.cz/!

nasestrecha cz logo slogan@2x-100.jpg