Produkty > Střešní krytina > Plechová krytina > EVROmodul

EVROmodul

Praktická a kompaktní krytina s dokonalým vzhledem.

EVROmodul

Jeden modul, mnoho výhod

Jako plechová střešní krytina vyniká nízkou hmotností a snadnou pokládkou. Výhodami je dlouhá životnost (až 60 let), jednoduchá údržba, a především cenová dostupnost. EVROmodul se vyrábí z kvalitních materiálů v atraktivních povrchových úpravách Stucco, Storm a Quartz. Jako lehká střešní krytina splňuje veškeré estetické, funkční a technické požadavky.

Modulové řešení zajišťuje kompaktní rozměry a tím i nenáročnou manipulaci, efektivní přepravu a snadnější organizaci na stavbě. Lehké EVROmoduly usnadňují transport přímo na místo pokládky, který snadno zvládne jedna osoba i v méně prostorných místech (chodba, schodiště). Není tedy nutná práce se složitým stavebním zařízením. Modulární řešení této krytiny přináší optimalizaci pracovních nákladů a minimální množství odpadu.

Přestože se jedná o modulární systém, tedy maloformátovou střešní krytinu, působí střecha celistvě a vytváří dokonalý jednotlivý vzhled. Díky možnosti pokládky od sklonu 14° nabízí široké spektrum uplatnění od zastřešení pergol či garáží, přes rodinné domy až po velké moderní objekty.

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
EVROmat a.s.
Tovární 1932/30
400 01  Ústí nad Labem
www.evromat.cz

Poptávkový formulář