Česky Polski Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Články > DOKONALÁ REKONSTRUKCE STARÝCH STŘECH SE ŠINDELI IKO CAMBRIGDE

DOKONALÁ REKONSTRUKCE STARÝCH STŘECH SE ŠINDELI IKO CAMBRIGDENa střechy se sklonem od 9,5° do 90°

DOKONALÁ REKONSTRUKCE STARÝCH STŘECH SE ŠINDELI IKO CAMBRIGDE

Celoplošně samolepivý šindel Cambridge Xtreme 9,5° můžete pokládat na ploché střechy se sklonem od 9,5° po zcela kolmé stěny mansardových střech, či kolmé stěny střešních přístaveb nebo vikýřů se sklonem 90°.

Díky samolepivosti budou šindele okamžitě po pokládce výborně držet se svým podkladem.

ODOLNOST PROTI BOUŘCE, SNĚHU A VĚTRU

Celoplošně samolepivé šindele Cambridge Xtreme 9,5° byly testovány v podmínkách napodobujících tropickou bouři či uragán - vítr o rychlosti 60 km/h a stékající voda (déšť) 150 mm/h! Střešní krytina Cambridge bez obtíží tímto testem prošla, a to za testování při sklonu pouhých 7,5°. Podívejte se na video z testování.

Dalším kritickým testem prochází stovky střech Cambridge každým rokem v horských a podhorských oblastech Krušných hor, Krkonoš, Jizerek,...

KRÁSNÁ STŘECHA NA PRVNÍ POHLED

Laminované šindele Cambridge jsou vyráběny v neopakovatelném plastickém tvaru. Působí tak unikátně, esteticky a elegantně na jakékoliv střeše. Vybírat si můžete ze 7 přírodních odstínů. Plastičnost šindele a melírové přírodní barvy dodají každé střeše jedinečný vzhled.

To vše se hodí nejen u nových domů, ale hlavně při rekonstrukcích starších střech, kde všechny tyto vlastnosti schovají případné nerovnosti bednění a nedokonalosti střechy.

SUPER CENA

Šindele Cambridge minimalizují jak náklady na střešní krytinu, tak i nutné příslušenství, prořezy, odpady a náklady spojené s dopravou. Níže jsme připravili rozpočet na všechny položky střešní krytiny, které budete na střechu potřebovat. Podívejte se, kolik Vás bude střešní krytina na střechu stát.

ODOLNOST PROTI OHNI

Šindele Cambridge Xpress odolají bez problému vnějšímu požáru. Získali certifikát odolnosti BroofT1.

Šindele Cambridge Xtreme 9,5° jsme testovali ještě v extrémnějších podmínkách a mají odolnostt proti ohni BroofT1 i BroofT3.

Pokud potřebujte instalovat šindele do požárně nebezpačných prostor, šindele IKO Cambridge Xtreme 9,5° mohou být tou správnou volbou.