Česky Polski Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Články > DOSTAŇTE PŘIROZENÉ SVĚTLO I DO TĚCH NEJTMAVŠÍCH MÍST BEZ OKEN S POMOCÍ SVĚTLOVODŮ

DOSTAŇTE PŘIROZENÉ SVĚTLO I DO TĚCH NEJTMAVŠÍCH MÍST BEZ OKEN S POMOCÍ SVĚTLOVODŮUž staří Egypťané využívali zlaté pláty, aby přivedli světlo do svých pyramid. S postupem času se tato technologie zdokonalila do podoby vysoce efektivního tubusového světlovodu.

Odvěké přísloví praví, že kam nechodí slunce, tam chodí lékař. Nedostatek přirozeného denního světla může zvyšovat únavu a snižovat pracovní motivaci. Pro lidské oko a mysl je denní světlo příjemné a blahodárné.

S pomocí světlovodů lze osvětlit prostory ve kterých není technicky možné umístit okna. Díky tomuto elegantnímu a efektnímu řešení navíc docílíte úspory elektrické energie. V průměru se pohybuje návratnost investice do světlovodů mez 5-10 lety v závislosti na jejich velikosti a počtu, což je vzhledem k jejich dlouhé životnosti bezesporu velkou výhodou.

Přivedete-li do svých domovů, kanceláří, průmyslových hal či výškových budov denní světlo pomocí tubusových světlovodů prospějete nejen své rodině, blízkým, zaměstnancům, zákazníkům, ale hlavně životnímu prostředí.

V EVROmatu máte na výběr z několika typů světlovodů, tak aby vyhovovaly každému prostředí.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce.