Česky Polski Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Články

Články


Novější 1

Rekonstrukce eternitové střechy s IKO Cambridge Xtreme 9,5°

Plánujete rekonstrukci staré eternitové střechy? Máme pro vás tip na rychlou a efektivní výměnu se střešními šindeli IKO Cambridge.

Více

Publikováno 2. 5. 2024 8:59

Jak zastřešit pergolu

Jak zastřešit pergolu

Jste majitelem pergoly, nebo o její stavbě teprve uvažujete? Ať je to tak či tak, zajisté vás bude zajímat následující článek, který věnujeme zastřešení pergol.

Více

Publikováno 1. 6. 2023 21:07

Jak vybrat správnou střechu za rozumnou cenu?

Instalace modulu

Stavíte nový dům nebo vás čeká rekonstrukce starého? Není zcela snadné si v dnešní době vypočítat alespoň odhadem, na kolik vás nová střecha vyjde, a přitom na nic nezapomenout. Cena střechy se totiž neodvíjí pouze od její velikosti udávané v m2. Existuje mnoho dalších faktorů, které celou cenu značně ovlivňují. Právě proto přicházíme s následujícím článkem, ve kterém pro vás shrneme vše, co je zapotřebí zohlednit při výpočtu ceny střechy.

Více

Publikováno 2. 5. 2023 12:55

Jak na izolaci střechy s minerální vatou?

Střecha je klíčovou součástí každého domu. Aby plnila svoji ochrannou funkci, musí odolávat povětrnostním vlivům, dešti, větru. S narůstajícími cenami energií je důležité, aby střecha dobře izolovala – v zimě nepropouštěla teplo a v létě zpomalila ohřívání interiéru.

Více

Publikováno 20. 1. 2023 8:23

Keramické tašky pro střechy se sklonem od 7°

Malý sklon střechy výrazně omezuje volbu krytiny. U střech s velmi nízkým sklonem nebo plochách s úhlem sklonu pouhých 12° se nejlépe osvědčí střešní lepenka, plech nebo zelená střecha. Ale nejen! Moderní a nadčasové keramické střešní tašky lze použít i u velmi nízkého sklonu střechy.

Více

Publikováno 5. 12. 2022 9:04

Oplechování střechy: Klempířské prvky, které ochrání vaši krytinu

Až se správným oplechováním a využitím klempířských prvků může střecha začít na sto procent plnit svoji funkci – chránit dům před vodou, deštěm a povětrnostními vlivy. Okapní plechy, oplechování komína nebo různé lišty si můžete nechat vyrobit na míru. Klíčová je i její montáž, kterou s trochou zručnosti zvládnete sami.

Více

Publikováno 14. 11. 2022 10:42

Jak připravit střechu na zimu? Pomůžou protisněhové háky a další vychytávky

Sníh je radost i starost. Sněhová pokrývka dává zabrat hlavně střešní krytině, protože představuje zátěž, stejně jako led nebo déšť. Malá poškození střechy se přitom přes zimu mohou rozrůst ve velké problémy. Proto krytinu před sezónou zkontrolujte a použijte chytré vychytávky. Poradíme vám, jak na to.

Více

Publikováno 24. 10. 2022 11:09

JAK NA STŘECHU S NÍZKÝM SKLONEM SE ŠINDELI CAMBRIDGE

Složitá střecha? Nízký sklon ? Se šindeli IKO Cambridge Xtreme 9,5° není nic problém.

Více

Publikováno 25. 5. 2022 9:52

FLASHING BAND

FLASHING BAND

Samolepící butylová páska FLASHING BAND se používá k utěsnění střešních konstrukcí, spár a jiných elementů vyskytujících se v souvislosti se střešní krytinou. Páska je vyrobena s hliníkovou úpravou a s UV stabilizací a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům.

Více

Publikováno 1. 12. 2021 0:22

DOKONALÁ REKONSTRUKCE STARÝCH STŘECH SE ŠINDELI IKO CAMBRIGDE

Šindel Cambridge Xtreme 9,5

Celoplošně samolepivý šindel Cambridge Xtreme 9,5° můžete pokládat na ploché střechy se sklonem od 9,5° po zcela kolmé stěny mansardových střech, či kolmé stěny střešních přístaveb nebo vikýřů se sklonem 90°.

Více

Publikováno 1. 12. 2021 0:15

Novější 1